loading

با ارزوی سلامتی برای شما و خانواده، درخواست پرداخت حق عضویت سال 1403 شمسی را دارد. خواهشمند است مبلغ مورد نظر خود (حد اقل 200 هزار تومان) را به کارت انجمن با شماره
5859837000130043
بنام آقایان علی توسلی و محمد شریف عرب اسمعیلی واریز کرده و کپی پرداخت خود را با قید نام و ایمیل به واتساپ اقای جعفری تفرشی به شماره 989121122267+ و یا ایمیل انجمن ait@aitalumni.org ارسال کنید. پروفایل شما با ایمیل ارسالی بروز رسانی شده و رسید پرداخت به شما فرستاده خواهد شد.

برای استفاده ازامکانات پورتال انجمن و یا اگاهی از وضعیت کلیه پرداخت های خود به بخش عضویت مراجعه فرمایید.

از طرف هیات مدیره انجمن:
با تشکر؛ محمد شریف عرب اسماعیلی

تمام فارغ التحصیلان دانشگاه نفت میتوانند به عضویت انجمن درآیند. تمام کسانی که اسامیشان در سالنامه انجمن درج شده دارای شناسه و رمز عیور می باشند. برای اطلاع از شناسه خود، قسمتی از نام یا نام خانوادگی خود را به لاتین وارد کرده و لینک دریافت شناسه را کلیک کنید:

چنانکه اسم شما در سامانه درج نشده لطفا فرم عضویت را پر نمایید. پس از نایید اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه، عضویت شما قطعی شده و شما قادر به ورود به قسمت ویژه اعضا خواهید بود. برای اطلاع از وضعیت درخواست خود یا بروز رسانی آن از لینک زیر استفاده کنید: پروفابل عضویت


در سال 1350 شمسی این انجمن تشکیل و به شماره 1311 در تهران با اهداف زیر به ثبت رسید:

الف) ایجاد ارتباط و همبستگی بین کلیه فارغ التحصیلان دانشگاه به منظور حفظ منافع اجتماعی و صنفی و حقوقی آنان.
ب) بالا بردن سطح معلومات و بهبود وضع اعضاء و انجام امور عام المنفعه.
ج) همفکری و همکاری و ارائه پیشنهادات در مواردی از قبیل دوره های کارآموزی دانشجویان و برگزاری جشن پایان تحصیلی تا حدودی که دانشگاه اجازه دهد.
د) ایجاد تفریحات سالم برای اعضاء انجمن و خانواده های آنان.
ه) سرمایه گذاری برای تشکیل شرکتهای تعاونی، تولیدی، صنعتی، مهندسی، بازرگانی و مشاورتی، بوسیله اعضایی که مایل به شرکت در چنین برنامه هایی باشند.

فارغ التحصیلان دانشگاه نفت از دیرباز مسئولیتهای عمده ای در سطوح مختلف صنعتی و اقتصادی مملکت عهده دار بوده و هستند و براساس بند 5 اساسنامه انجمن مشارکت هائی را انجام داده اند. همواره سعی نموده اند همبستگی و همکاری صمیمانه ای با یکدیگر چه در داخل و چه در خارج از کشور داشته باشند. امید آنکه هر روز با گامهای استوار و مؤثر بتوانیم با همکاری یکدیگر در هر کجا که هستیم به اهداف انجمن جامه عمل بپوشانیم، بدیهی است لازمه کار در دسترس بودن اطلاعات بروز اعضاء می باشد. لذا خواهشمند است اطلاعات مربوط به خود را از طریق این پورتال به روز برسانید.

حاصل نزدیک به بیش از هفت دهه فعالیت علمی، پژوهشی دانشگاه نفت، مدیران، استادان، پژوهشگران و صنعتگرانی است که اولین و ارزنده ترین افتخارشان، خدمتگزاری به سرزمینشان است و برخی نیز در اقصی نقاط جهان در خدمت پیشرفت علم و صنعت. فارغ التحصیلان دانشگاه نفت دانش آموختگانی هستند که با توانمندی در عرصه های مختلف صنعت، مدیریت و پژوهش در راه تحقیق پیشرفت و آبادانی و آموزش کمر به خدمت بسته اند.
ادامه ...


Powered by aaahoo.com